SYLVIE THIRIEZ

 

 

 

 

SYLVIE THIRIEZ – kultowa marka francuska, którą pokochał świat. Specjalizuje się w wyszukanych tekstyliach domowych, oryginalnie zdobionych. Jak oceniają Klienci: „to marka inna od innych”. Nie bez powodu.

 

 

Wyróżnikiem Sylvie Thiriez jest niepowtarzalne wzornictwo - urzekające hafty i ozdobne alikacje – a także przepiękne, niebanalne kolory i ich zestawienia, które czynią każdy wyrób atrakcyjnym i wyjątkowym. W kreacjach marki dominuje tematyka związana ze środowiskiem naturalnym, np. z górami, lasem, morzem lub sielską łąką, ale dostępne są również kolekcje klasyczne, proste i eleganckie. Kolejny silny atut to wysoka jakość materiałów i wykonania - przedmioty Sylvie Thiriez wytwarzane są z naturalnych, certyfikowanych tkanin oraz z dbałością o detale; są też bardzo trwałe.

 

 

Na bogatą ofertę Sylvie Thiriez składają się:

- pościel - haftowana, ozdobna lub gładka

- ręczniki, szlafroki, myjki, dywaniki łazienkowe - ozdobne lub gładkie, z naturalnej bawełny o wysokiej gramaturze, w szerokiej gamie kolorystycznej

- stylowe pledy, narzuty na łóżka,  poduszki ozdobne

- obrusy i serwety na stół oraz wysokogatunkowe tekstylne akcesoria do jadalni i kuchni w atrakcyjnym designie

- ceramika (kubki, talerze, miseczki, misy) żaroodporna z możliwością użytkowania w piekarnikach, kuchenkach mikrofalowych, zmywarkach

- urocze tekstylia DLA DZIECI (pidżamki, śpiochy, kocyki, ręczniczki, szlafroczki, rożki, śpiworki, kosmetyczki i funkcjonalne torby)

- tekstylia do użytku osobistego dla juniorów i dorosłych (pidżamy i koszulki nocne, podomki, kosmetyczki, kimona).

 

W każdym produkcie Sylvie Thiriez kryją się niezwykła pasja i talent jego twórców – od fazy projektu aż po ostateczne wykonanie .

Odkryj świat według Sylvie Thiriez!