• Radha Mitchell
    Radha Mitchell
  • Isabella Ferrari
    Isabella Ferrari

PASOTTI

Manufaktura włoska PASOTTI specjalizuje się w projektowaniu i wytwarzaniu unikatowych parasoli damskich i męskich. Powstała w 1956 roku, z pasji tworzenia rzeczy nietuzinkowych i pięknych. Od początku jest firmą rodzinną.

 

Twórcom marki PASOTTI przyświecała idea stworzenia doskonałego, wysokiej jakości przedmiotu użytkowego, oddającego w każdym calu włoski styl i jakość. Zaczęło się od jednego wyjątkowego parasola, w którym zawarto wszystkie cechy typowe dla klasycznej mody włoskiej - atrakcyjny design, szyk, wyrafinowaną elegancję i wdzięk oraz znakomitą jakość materiałów i wykonania.

 

Zamierzony efekt został osiągnięty. Na tle masowej taniej produkcji, niepowtarzalne parasole Pasotti zostały szybko zauważone, docenione i zyskały światową renomę, zaś firma - z małej rzemieślniczej - rozrosła się w prężnie prosperujący zakład wytwórczy.  Z czasem kolekcję wzbogacono o wytworne laski oraz łyżki do obuwia, a także efektowne bransolety i kolie damskie. Wszystkie wyroby są dziś synonimem elegancji, luksusu, przedmiotem poszukiawania i pożądania.

 

Każdy przedmiot powstający w manufakturze Pasotti to małe dzieło sztuki. Parasole, poza efektownymi baldachimami, zaskakują wariacjami przepięknych uchwytów, rączek i zdobień. Rękodzielnicy wykorzystują m.in. cudownie połyskujące, oryginalne kamienie Swarovskiego oraz szlachetne, naturalne drewno.

 

PASOTTI każdego dnia udowadnia, że przedmioty użytkowe, mogą pozostać piękne i szlachetne. Produkty tej marki sprzedawane są w najbardziej prestiżowych butikach w 55 krajach na całym świecie. Są uwielbiane przez celebrytów, miłośników sztuki, oryginalnego stylu i piękna. Zdobyły również uznanie klientów w Polsce.