GOBELINY ARRASY

 

TAPISSERIE HALLUIN JULES PANSU

AUTENTYCZNE ARRASY FRANCUSKIE Z CERTYFIKATEM

z najstarszej manufaktury gobelinowej

 

Obraz znaleziony dla: jules pansu

 

Kolebką gobelinów jest Francja. Rozkwit sztuki gobelinowej przypada na okres panowania Ludwika XIV - Króla Słońce.

Do Państwa wnętrz proponujemy autentyczne, oryginalne arrasy pochodzące z tradycyjnej manufaktury francuskiej, w której niegdyś powstawały królewskie arrasy  na zamówienie władców i książąt, wytwarzane według klasycznych metod sztuki gobelinowej.  W bogatej kolekcji znajdą Państwo

zarówno arrasy o wzornictwie klasycznym, będące kopiami dzieł zdobiących średniowieczne zamki i pałace, jak i w stylu nowoczesnym, a także reprodukcje wielkich dzieł słynnych malarzy. Wszystkie są przedmiotami o wysokiej wartości artystycznej; posiadają certyfikat autentyczności potwierdzający ich nazwę i pochodzenie oraz metodę wytworzenia.

Oferowane arrasy francuskie są niezwykle oryginalnymi, doskonałymi dekoracjami - w najlepszym stylu i gatunku. Idealnie komponują się we wszystkich wnętrzach – bez względu na styl – czyniąc je wyjątkowymi, wnosząc prestiż i niepowtarzalny klimat, nadając wyrafinowanej elegancji. Ich wartość i piękno nie przemijają nigdy.

 

Polecam

Natasza Wojtyńska

 

Lux Trade Poland jest w wyłącznym przedstawicielem JULES PANSU w Polsce. Zapraszamy do współpracy salony wnętrzarskie, galerie sztuki i sklepy tekstylne.

 

PRZEDMIOTY NA ZAMÓWIENIE

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA: 10-14 dni

 

dostawa gratis wraz z ubezpieczeniem przesyłki lub odbiór osobisty w Warszawie